Skip to content

Stínění a zabezpečení objektů – předokenní rolety

Předokenní rolety

Stínění a zabezpečení objektů – předokenní rolety

Při výrobě předokenních rolet jsou použity pouze kvalitní komponenty od předních evropských výrobců. Proto jsou nabízené  hliníkové předokenní rolety vždy vysoké jakosti, vyrobené přesně na míru a za rozumné ceny.

Vybírat můžete z rolet s viditelným nebo skrytým boxem či integrovanou nebo samostatnou sítí proti hmyzu. Jako pancíř používáme zateplené hliníkové lamely, nejrůznější vodicí lišty a další příslušenství. Předokenní rolety jsou vybaveny kvalitními německými pohony značek Marantec a Somfy.

Výhody předokenních rolet:

• Zatemnění – rolety a venkovní žaluzie zabezpečují zastínění nejen za horkých letních dnů. Vnitřní prostory se mohou během dne zatemnit pro klidný odpočinek.
• Úspora energie – montáží před okno zvyšují rolety tepelnou izolaci. Při spuštěných roletách je únik tepla okny u staré zástavby nižší až o 40%. Rovněž u moderních oken zlepšují rolety tepelnou izolaci o 15-20%.

• Zvýšení ochrany – předokenní rolety zvyšují ochranu proti vloupání. Předokenní rolety slouží také jako rychle použitelná ochrana proti dešti, krupobití nebo větru.
• Zvuková ochrana – efekt dvou stěn působí jako zvuková bariéra a tím snižuje rušivý vnější hluk.